Visa

Visa FIA Formula E'ye sponsor oldu

16 Mayıs 2015 Cumartesi

Visa Europe, FIA Formula E Şampiyonası’nın 9 Mayıs’ta Monaco ePrix ile başlayan ve 23 Mayıs’ta DHL Berlin ePrix, 27/28 Haziran tarihlerinde ise Londra ePrix ile sürecek yarışların resmi ödeme hizmetleri sponsoru oldu.

oldan saga: Visa Europe Satış ve Pazarlama Direktörü Mark Antipof ve Formula E CEO?su Alejandro Agag

Tamamen elektrikle çalışan yarış araçlarını kullanan 10 takımın yarıştığı FIA Formula E, FIA (Fédération Internationale de l'Automobile - Uluslararası Otomobil Federasyonu) tarafından organize ediliyor.

Visa Europe ve FIA Formula E işbirliği, Visa Europe Satış ve Pazarlama Direktörü Mark Antipof ve Formula E CEO’su Alejandro Agag’ın katıldığı bir toplantı ile duyuruldu.

Mark Antipof konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İki inovatif markanın mükemmel bir birlikteliği olarak gördüğümüz bu işbirliğinden büyük heyecan duyuyoruz. Visa Europe’un vizyonu, tüm Avrupa’da ödemelerin daha akıllı çözümlerle, daha kolay ve her zamankinden daha güvenli şekilde yapılmasını sağlamak. Formula E’nin elektrikli otomobil yarışlarında ve geleceğin motor teknolojisinde devrim yaratacak yaklaşımıyla, bu işbirliğinin her iki tarafın geleceği şekillendirme hedefine katkı sağlayacak tamamlayıcı bir birliktelik yarattığına inanıyorum”.

Formula E CEO’su Alejandro Agag ise “Formula E, temiz enerji ve sürdürülebilirliği teşvik ederken, diğer yandan gelecekte elektrik kullanımındaki değişime de liderlik ediyor. Visa Europe’un inovatif çözümler konusunda sergilediği öncü vizyonu, pazardaki engin tecrübesi ile geniş erişim ağı, bu geleceği gerçekleştirmek, geleceği hayata geçirmek açısından bu işbirliğini çok önemli bir adım haline getiriyor” dedi.

En Çok Okunanlar

   Finans Caddesi - Kayıt Ol

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

   Kullanıcı Adınız

   Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
   3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

   E-Posta Adresiniz

   Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

   Şifreniz

   6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
   Finans Caddesi - Giriş Yap

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

   E-Posta Adresiniz

   Şifreniz

   Finans Caddesi - Bilgilendirme