Tekstil - Konfeksiyon - Deri

Versace 19.69 ile Türkiye'de

3 Kasım 2013 Pazar

44 yıllık deneyim, moda devi Versace markasını Versace 19.69 adıyla Türkiye'ye taşıdı

Dagi Giyim Sanayi, GS Store, Danua ve DT’nin kurucusu olan Derya Taşdelenler’e Versace 19.69’un marka danışmanlığı tasarım ve konsepti emanet edildi. . İç giyim, ev tekstili, gıda ve cafe olarak Türkiye’ye gelen Versace 19.69’u Denizli’li Rihen Tekstil Ortadoğu, Türkiye ve Rusya isim haklarını alarak Reda’nın kurucusu Derya Taşdelenler’e önemli bir işbirliğine imza attı…

Türkiye tekstil devleri güçlerini birleştirdi…

2013 yılının başlarında Versace markasıyla görüşmelere başlayan Denizli’li Rihen Tekstil, Versace’nin Ortadoğu, Rusya ve Türkiye isim haklarını alarak, Versace 19.69 markasını Türkiye’ye getirmiş oldu. Markanın Türkiye’de iç giyim ve spor giyim adına tüm üretim ve pazarlama çalışmalarını ise Reda Tekstil’e verdi.  

Reda Tekstil’in kurucusu Derya Taşdelenler; ‘Denizli’li Gökhan Tekstil’in yan kuruluşu olan Rihen Tekstil ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, Versace 19.69 markasının Türkiye’de tüm konsept, tasarım, üretim ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz’ dedi. Taşdelenler, Versace 19.69 markasının dünyadaki lüks tüketiminin aksine, 19 – 69 yaş arası her kesimden insanın ulaşabileceği bir koleksiyonla Türkiye’de yer alacaklarını dile getirdi.

Marka bünyesinde kadın ve erkek iç giyim, ev ve spor giyim, ev tekstilinde ise; havlu, bornoz, çarşaf ve nevresim gibi tekstil ürünlerinin bulunacağını  belirten Derya Taşdelenler, ‘markayla ilgili bir sonraki adım ise; Versace 19.69 cafeleri olacak, bir dünya markasının a’dan z’ye her şeyini Türkiye’de kendimiz yaratıyoruz. Dünyanın başka bir ülkesindeVersace’nin böyle bir çalışması yok. Giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere yeni bir dünya markası yapmış olacağız. Bu çok meşakkatli, uzun bir yol bir o kadar da gurur verici olacak’ dedi.

Versace 19.69 zincir olacak!

Derya Taşdelenler, VERSACE 19.69 markasının tüm konsept çalışmalarının tamamlandığını ve üretime başlandığını belirtirken, önümüzdeki yıl İstanbul’un dışındaki illerde de markanın yer alacağını vurguladı. Markanın showroomunun Bahçeşehir’de geniş alanda açıldığını kaydeden Taşdelenler, 2014 yılı için büyük şehirlerle görüşmelere başlanacağının da altını çizdi.

 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme