Teknoloji - Telekomünikasyon

Fortnite Ağustosta Oyuncu Rekoru Kırdı

24 Eylül 2018 Pazartesi

10 milyon dolar ödül havuzu olan Fall Skirmish etkinliğinin detaylarını açıklayan Epic Games, geçtiğimiz ay 78 milyondan fazla oyuncunun Fortnite oynadığını belirtti

 

 

Epic Games tüm dünyayı etkisi altına alan battle royale türündeki oyunu Fortnite için ekim ayında düzenleyeceği 10 milyon dolar ödül havuzu olan Fall Skirmish etkinliğine ilişkin detayları açıkladı. Öte yandan firma Ağustos 2018’de 78,3 milyon oyuncunun Fortnite oynadığını duyurdu. Bu sayı oyunun çıkışından beri ulaşılan en yüksek sayıyı teşkil ediyor. Dünyanın en büyük oyun pazarlarından biri olan Çin’de piyasaya çıkalı çok kısa bir süre olan Fortnite’ın oyuncu sayısını daha da artırması bekleniyor.

 

10 Milyon Dolar Ödüllü Fall Skirmish Başlıyor

Fortnite ile rekabetçi oyun alanına yeni bir sistem getirmeyi hedefleyen Epic Games, tüm oyunculara daha da eğlenceli vakit geçirmeleri için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki haftalarda yeni rekabetçi sisteme ilişkin detayları paylaşacağının da sinyallerini verdi. Öte yandan, daha çok oyuncunun oyunu aynı anda sorunsuzca oynayabilmesi için altyapı çalışmalarının hız kazandığı belirtilmekte. Ağustos ayında oyuna 78 milyondan fazla oyuncunun girdiğini açıklayan Epic Games,rekor düzeydeki oyuncu sayısından elde edilen verilerin bahsi geçen iyileştirmelerin yapılmasında katkı sağladığını belirtiyor.

 

Epic Games, ekim ayında başlayacak Fall Skirmish etkinliğinin gelecekte yapılacak diğer etkinlikler için de yol gösterici olacağına işaret ederken, Fall Skirmish’in yapısı hakkında da açıklamalarda bulundu.

 

Her Hafta Farklı Format

Buna göre Fortnite oynayan 500’den fazla içerik oluşturucusu ve usta oyuncu etkinliğe davetli olarak katılacak. Fort Knights, Lucky Llamas, Dusty Dogs, Rift Raiders ve Bush Bandits adında beş ayrı kulübe dağıtılan oyuncular 6 hafta sürecek kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Her kulüp, üyelerinin haftalık maçlarda ve beceri gerektiren etkinliklerde göstereceği performansa göre puan kazanacak. Kulüp üyeleri kişisel performansları doğrultusunda çeşitli ödüller kazanırken, üye oldukları takımlar da Fall Skirmish sonuna dek kazandıkları başarılara göre 4 milyon dolar değerinde ödüllerin sahibi olacak

 

 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme