Spor

Sports&Merits ile hedef Avrupa!

4 Ağustos 2017 Cuma

Europactive’in Sağlık ve Fitness Pazar Raporu’na göre; gelişmiş Avrupa ülkelerinde % 7 ile 15 arasında değişen, nüfusun spor yapma yaygınlığı, Türkiye’de henüz %2.4. Sports&Merits ise spora kolay erişimi sağlayarak Avrupa düzeyine çıkmamızı hedefliyor..

 

Şehir hayatında spor yapmayı alışkanlık haline getirmek isteyen bir çok çalışan ilk iş olarak aldığı spor merkezi üyeliği ile, motive oluyor. Heyecanla başlayan spor yapma ritüeli, zamanla üye olunan kulübün imkanları ile sınırlı kalmak, farklı branşlar deneme özgürlüğünden yoksunluk, sık seyahat programları, iş yoğunluğu, trafik gibi etkenler ile sporu hayatımızdan çıkarma noktasına götürüyor.

Sports&Merits, spor yapma alışkanlıklarına yepyeni bir anlayış getirerek tek bir spor salonuna bağlı kalmak mecburiyetine son veriyor. Şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara’da, yakında tüm Türkiye’de çalışanlara, anlaşmalı spor merkezlerine tek üyelikle kolay ulaşma imkanı sağlayan sistemiyle devrim yaratıyor. Sports&Merits ile yaşanan deneyim, kullanıcıların bir spor merkezinden tam olarak ne istediğini ortaya koyuyor.

Sabah evinizin yakınında pilates, öğlen ofisiniz çevresinde kardiyo, akşam katılacağınız davet öncesinde dans, ya da iş seyahati için şehir dışında, dilediğiniz üye spor merkezinde, dilediğiniz gün ve saatte, istediğiniz branşta spor yapma imkanı sunan S&M, üye olduğu tek spor merkezinin imkanlarıyla sınırlı kalmak istemeyen çalışanların hayatını kolaylaştırıyor.

Tek bir kulüp üyeliğinden çok daha uygun fiyatla

Sports & Merits, Türkiye’nin en geniş spor merkezi olarak, yoga, fitness, yüzme, kick box, dans gibi 40’ı aşkın branşta spor yapma imkanını, anlaşmalı lokasyonlarda tek üyelikle ve çok daha uygun bir fiyat politikasıyla sunuyor.

S&M’in Premium ve Klasik üyelik paketlerinden birini seçtiğinizde, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden, o an çevrenizde bulunan üye spor merkezlerinden tercih ettiğinize gidebilir, ihtiyacınıza uygun spor branşını istediğiniz süreyle yapabilirsiniz. Üstelik bu servisi tek bir kulüp üyeliğinden daha uygun fiyata alabilir, yıllık üyeliklerde üyeliğinizi sınırsız dondurabilir, arzu ettiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Çalışanlar için motivasyon, kurumlar için çalışan memnuniyeti

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’nin (Center for Disease Control and Prevention - CDC) her yıl yinelediği araştırmaları, şirketlerin çalışanları için yaptığı sağlık harcamalarının %75’inin obezite, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve fiziksel aktivite eksikliği gibi kronik ancak önlenebilir sebeplerden meydana geldiğini ortaya koyuyor.

Sports&Merits kurumlara özel abonelik sistemiyle; çalışanlara sağlıklı bir yaşam tarzı sağlayarak, onların şirketlerine ve işlerine karşı pozitif olmalarını ve motivasyonlarını arttırıyor. Sports&Merits çalışanların motivasyonunu ve sadakatini arttırmak için bir araç olmasının yanı sıra onlara sağlıklı yaşam tarzı kazandırmanın bir yolu.

Türkiye’nin en esnek spor merkezi üyeliği; SPORTS & MERITS

Sports & Merits üyeliğini çalışan 3 arkadaşına öneren herkes ücretsiz üyelik kazanıyor. “Ne istersen, nerede istersen, ne zaman istersen” sloganıyla, anlaşmalı spor merkezine tek üyelikle ulaşma imkanı sağlayan Sports & Merits, 1. yılını spor tutkunlarına sunduğu avantajlı bir kampanya ile kutluyor.

Kampanyaya www.sportsandmerits.com sitesi üzerinden kayıt olan her çalışan 29,90 TL.’ye S&M Premium üyeliğine sahip olabiliyor. Sistemi, sosyal medya hesapları üzerinden çalışan 3 arkadaşına önerenler ise bu tutarı ödemeyerek, 1 ay boyunca bedelsiz S&M üyeliğinin tadını çıkaracaklar. Kampanya kayıtları 25 Ağustos’a kadar alınacak olup, 1 aylık ücretsiz üyelik Eylül boyunca kullanılabilecek. Üyeliğini devam ettirmek isteyenler ise kişisel tercihlerine göre spor yapma imkanını ayda 89,9 TL.’ye sürdürebilecekler.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme