Spor

Basketbolun rengi yine Turuncu

12 Ocak 2017 Perşembe

ING Bank, Türkiye Basketbol Ligi ana sponsorluğunu 3 yıl daha uzattı

ING Bank, 2014 yılında başlattığı Spor Toto Basketbol Ligi resmi sponsorluğunu 2016-2017 sezonunda ana sponsor olarak sürdürüyor.

ING Bank, 2014-2015 sezonunda mobil cüzdan uygulaması “ParaMara” ile başlattığı Spor Toto Basketbol Ligi resmi sponsorluğunu, 2015-2016 sezonunda ING Bank markasıyla ve “Basketbolun değişmeyen rengi” sloganıyla sürdürdü.

ING Bank, 2016-2017 sezonunda Spor Toto Baksetbol Ligi’ne ING Bank markasıyla ana sponsor olmakla beraber sponsorluğunu 3 yıl daha uzattı.

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun, yeni sponsorluk anlaşmasına ilişkin değerlendirmesinde, “Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ‘Efsaneler Yükseliyor’ sloganında meydan okuyan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir duruş sergileniyor. Kitlesel bir spor dalına yönelik kapsamlı bir sponsorluk anlaşmasına imza atarken, bu duruşun ING’nin marka duruşuyla uyumlu olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda markamızın meydan okuyan, dinamik, cesur ve yenilikçi doğasıyla basketbolun önemli ölçüde örtüştüğünü düşünüyoruz.

Basketbola yaptığımız yatırımı toplumsal bir yatırım olarak görüyoruz. Sporun gelişiminin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Basketbolda uluslararası başarılara imza atan takımlarımız var ve potansiyel çok güçlü. Böyle bir ligi desteklemek bizim için çok kıymetli. İş birliğimizi üç yıl daha uzatarak Türk basketbolunun gelişimine katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme