Sigorta

Sigorta Cini, öğrencilerle buluştu!

3 Nisan 2017 Pazartesi

Sigorta Cini, hayata geçirdiği yeni proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi.

 Sigorta Cini ile Mesleki Sohbetler adlı proje dahilinde geçtiğimiz gün düzenlenen sohbete, sigortacılık okuyan ya da ilgi duyan tüm öğrenciler katıldı.

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, hayata geçirdiği yeni proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi. Sigorta Cini ile Mesleki Sohbetler, sektörde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol gösterecek.

Program dahilinde öğrencilere bilgilendirici bir sunum yapan Sigorta Cini üst yönetimi, sunumun ardından öğrencilerin sektör hakkındaki sorularını yanıtladı. Sigortacılık bilincini geliştirmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlanacak.

'Öğrencilere rol model olmayı hedefliyoruz'

Her geçen gün gelişen ve büyüyen sigortacılık sektöründe öncü adımlar atmaya devam edeceklerini belirten Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, konu hakkında şunları söyledi: "Sigorta Cini olarak kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle bu projeyi hayata geçiriyoruz. Meslek Yüksek Okulları'nda okuyan öğrencilere rol model olmayı hedeflediğimiz bu proje sayesinde sektör ve sektörün gelecekteki temsilcileri arasında bir köprü görevi görüyoruz. Aynı zamanda başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlayacağız."

Yapay Zeka

Yapay Zeka - İlter Mutlu Türk

İstikrar mı istihkar mı?
Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme