Projeler

1 doları 4 TL'den bozuyor

29 Aralık 2016 Perşembe

Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul, Denizli’deki ofis projesi SKYCITY’den ofis alanların getirecekleri her dolar 4 TL sayılacak

Ayşegül Bensel

Denizli’de iş yaşamını uluslararası standartlarda bir ortama taşıyacak SKYCITY projesi, “Dövizini bozdur TL’ye sahip çık” kampanyasına katıldı. Kampanya boyunca peşinat olarak getirilen her 1 Dolar, 4 TL sayılacak. Kalan tutar 24 ay 0 faiz ile taksitlere bölünecek.

Bu çerçevede SKYCITY’den ofis alacakların, kampanya boyunca getirdikleri her Dolar 4 TL sayılacak. Peşinattan geri kalan tutar 24 aya kadar 0 faizle taksitlendirilecek. Yine tamamını peşin ödemek isteyenler için de Dolar 4 TL’den bozularak tahsil edilecek.

DESTEĞE DEVAM

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, “Grup olarak Türkiye ekonomisinin istikrarının korunması için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi. Çok anlamlı bir kampanyaya başladıklarını vurgulayan Bensel, “Sadece Türkiye’yi değil, uluslararası pazarda söz sahibi olan Denizlili işadamlarımıza önemli bir fırsat sunuyoruz. Her 1 Dolar’ı 4 TL’den bozacağız. İşadamlarımız bu önemli katkıdan yararlanarak kentin yeni cazibe merkezi haline gelecek SKYCITY’den ofis alma imkânı yakalayacak. SKYCITY, şehrin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi olacak. İnanıyorum ki Denizlili işadamlarımız bu kampanyadan yararlanacak ve yeni iş atmosferinin kazandırdığı ivmeyle uluslararası rekabette çok daha güçlü konuma gelecektir. Sahibi olduğumuz Van AVM’de de bu kapsamda bir süre önce TL’ye döndük. Global Yatırım Holding olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan, Denizli’ye hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz” diye konuştu.

YATIRIMCILARDAN YOĞUN İLGİ

Şehrin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi SKYCITY’nin inşaatı son aşamaya geldi. Gelişmiş sanayisi, güçlü şirketleriyle Türkiye ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan iller arasında yer alan Denizli, modern çağın ileri mimarlık ve mühendislik teknolojileriyle donatılmış yeni iş merkezine 2017’de kavuşuyor. SKYCITY Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek. SKYCITY’de metrekare fiyatı 3 bin 500 TL’den başlayan ofisler Denizlili iş adamlarından büyük ilgi görüyor. Ofislerin yüzde 75’i inşaat tamamlanmadan satılmış durumda. 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme