Emtia

Fenerbahçe taraftarına ucuz elektrik!

14 Mayıs 2016 Cumartesi - Milliyet

Bisen Elektrik Satış İcra Kurulu Başkanı Mesut Alparslan, Fenerbahçe taraftarlarına özel bir indirim fırsatı sunacaklarını duyurdu.

 

Mesut Alparslan, “Tüketicilerin çoğu dikkat etmese de 1 kWh elektriğin satış fiyatı 21.96 kuruştur. Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında Fenerbahçe camiasına özel projemizi hayata geçiriyoruz. 19.07.2016 tarihine kadar elektrik aboneliğini Bisen’e taşıyan Fenerbahçe taraftarlarına özel 1 kWh elektriğin satış fiyatı 19.07 kuruş olarak belirlenecek. Bu fiyatı 1 yıl boyunca koruyacağız ve tüketiciler elektrik zamlarından etkilenmeden bir yıl boyunca indirimli elektrik fırsatından yararlanabilecek” dedi.
Alparslan, Türkiye çapında yaklaşık 15 bin tekil müşteri sayısı ve müşteri sayısına göre yüzde 15 pazar payı ile bağımsız tedarikçi pazarında sektör liderliğini sürdürdüklerini kaydetti.

4.5 milyon abone
 Alparslan, ayda ortalama 125 TL elektrik faturası ödeyen tüketicilerin serbest kullanıcı olma hakkı elde ettiğini, serbest tüketici olma hakkı kazanan abone sayısının da 4.5 milyona ulaştığını söyledi. 

Abonelerden 2 milyonunun şirket değiştirerek indirimli elektrik kullanma imkanı bulduğunu belirten Alparslan, hala 2.5 milyon abonenin indirimden yararlanamadığını vurguladı. Alparslan, şunları söyledi:

“Bu yıl serbest tüketici kapsamına alınan abone sayısında yüzde 53 oranında bir artış oldu. Tüketiciler açısından  yılda bir fatura tasarruf sağlanırken ülke ekonomisine 2 milyar TL üzerinde katkı sağlanabiliyor.”

En Çok Okunanlar

   Finans Caddesi - Kayıt Ol

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

   Kullanıcı Adınız

   Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
   3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

   E-Posta Adresiniz

   Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

   Şifreniz

   6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
   Finans Caddesi - Giriş Yap

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

   E-Posta Adresiniz

   Şifreniz

   Finans Caddesi - Bilgilendirme