Bireysel

Emekliye 900 TL'ye kadar promosyon imkanı

23 Mayıs 2017 Salı

ING Bank, emeklilere yeni bir promosyon ödemesi kampanyası başlattı. Bu kapsamda maaşını ING Bank’tan alan emekliler 900 TL’ye kadar promosyon ödemesinden yararlanabilecek.

ING Bank, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK), emeklilere promosyon ödenmesi konusunda başlattığı protokol sürecine ek yeni bir kampanya başlattı. İki kurum arasında imzalanan protokole göre promosyon ödemeleri, emekli maaşlarını ING Bank aracılığıyla alan emekli müşterilerin kullanımına sunuluyor.

ING Bank, 3 yıl süre ile emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden tüm emeklilere 450 TL’ye kadar net promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Ayrıca, vadesiz mevduat hesabından bir otomatik ödeme talimatı verip, 10 bin TL ve üzeri tutarda 36 ay ve üzeri vadelerde ihtiyaç kredisi kullananların ise promosyonunu ikiye katlıyor. Bu kapsamda aylık emekli maaşı 1.000 TL’ye kadar olan emeklilere 600 TL; 1.000 TL ve 2 bin TL arasında olanlara 750 TL; 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 900 TL net promosyon ödemesi yapılıyor.

ING Bank emeklilere özel avantajlar sunuyor

ING Bank, emekli müşterilerine uzun zamandır sunduğu özel avantajlara yenilerini ekledi. Maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler promosyon ödemelerinin yanı sıra bir çok bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok daha uygun koşullarda yararlanma imkanına kavuşuyor. ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayan emekliler, 7/24 doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerine bağlanarak ayrıcalıklı hizmet alabiliyor. Ayrıca bütün banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor.

En Çok Okunanlar

   Finans Caddesi - Kayıt Ol

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

   Kullanıcı Adınız

   Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
   3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

   E-Posta Adresiniz

   Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

   Şifreniz

   6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
   Finans Caddesi - Giriş Yap

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

   E-Posta Adresiniz

   Şifreniz

   Finans Caddesi - Bilgilendirme