Bankacılık

Denizbank'tan emekliye 450 TL hediye

21 Ocak 2014 Salı

DenizBank emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verilecek

DenizBank, geliştirdiği Emekli Bankacılığı yaklaşımı ile emeklilere yönelik yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. DenizBank son olarak emekliler için önemli bir kampanyaya daha imza attı.

Buna göre emekli maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verilecek. Ödül kazanan emekli, DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması fastPay’i indirmesi durumunda ise ek olarak 50 TL daha hediye kazanacak. Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına kazanmış olduğu ödül yatırılacak. Kampanya avantajlarından Kurtaran Hesap başvurusu onaylanan ve 01 Mayıs 2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecek. Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl taahhüt ile DenizBank aracılığı ile alması gerekiyor.

EMEKLİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “DenizBank olarak emekliler için ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Özel bankalar içinde sektöre ilk defa emeklilere özel bankacılık anlayışını getiren DenizBank, sadece emeklilere yönelik tasarlanmış ilk kredi kartından sonra hizmetlerine yine bir fırsat ile devam ediyor. Emeklilerimiz bu yeni kampanyamızla 450 TL nakit para kazanma fırsatı elde ediyorlar. Maaşını bankamıza taşıyan emeklilerimize 400 TL, fastPay uygulamasını indiren emeklilerimize ek 50 TL vereceğiz.  Emekli müşterilerimize de sevdiklerine fastPay ile para göndermenin konforunu yaşatmak istiyoruz. Emekliler; fastPay ile para gönderecekleri kişinin bankada hesap açmasına gerek olmadan 7/24 ücretsiz para transferi edebilecek, torunlarına bayram harçlıklarını dahi fastPay ile gönderebilecekler. Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye ve beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm emeklilerimizi DenizBank şubelerine bekliyoruz.”

HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANIYOR?

Şubelerde işlem önceliği, uygun faizli ihtiyaç kredileri, acil nakit ihtiyacı için Kurtaran Hesap, internetten ve İletişim Merkezi’nden ücretsiz havale ve EFT, Türkiye’deki ve dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama, vadeli mevduata özel faiz oranları ve hesap işletim ücreti muafiyeti DenizBank’ın emeklilere sunduğu fırsatlar arasında yer alıyor.

EMEKLİ BONUS AVANTAJI

DenizBank’ın Emekli Bonus ürününde tüm Bonus özellikleri bulunuyor. Emekli Bonus ile alışverişler taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanılabiliyor, biriktirilen Bonuslar ile program ortaklarından bedava alışveriş yapılabiliyor. Elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarıyla eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları da emeklileri bekleyen avantajlar arasında yer alıyor. Sağlık ve seyahat harcamalarında ek taksitlerden yararlanma; kira, aidat gibi ödeme talimatlarında ücret ve komisyon muafiyetleri, emeklilere özel düşük faiz oranları gibi birçok fırsat da yine Emekli Bonus’un içinde yer alıyor.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme