BES

Garanti Emeklilik yine zirvede

25 Ocak 2017 Çarşamba

Garanti Emeklilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) düzenlediği Kurumsal Yönetim Ödülleri Töreni’nde, “Halka açık olmayan kuruluşlar” kategorisinde, “Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu En Yüksek Şirket” ödülünün sahibi oldu.

 

Garanti Emeklilik, TKYD tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Uluslararası Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde büyük bir başarıya imza attı.

Garanti Emeklilik, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notları temel alınarak belirlenen ve “adillik”, “şeffaflık”, “hesap verebilirlik” ve “sorumluluk” ilkeleri üzerinde yönetim standartlarını inşa eden kuruluşların ödüllendirildiği tören kapsamında, 9.45 olarak açıklanan notu ile “Halka açık olmayan kuruluşlar” kategorisinde “Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu En Yüksek Şirket” ödülünü kazandı.

“Bu anlamlı ödüle, geçen yıla göre puanımızı yükselterek layık görülmek bizleri oldukça gururlandırdı.”

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Garanti Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer şöyle konuştu; “Uluslararası yönetim standartlarını oldukça önemseyen bir şirket olarak, kurumsal yönetim uygulamalarına gösterdiğimiz uyum ile “halka açık olmayan şirketler” kategorisinde “Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu En Yüksek Şirket” ödülünün sahibi olduk. Daha önce 9.07 derecelendirme notu ile aynı ödülü almıştık. Bu yıl, bu anlamlı ödüle, notumuzu 9.45’e yükselterek layık görülmek bizleri oldukça gururlandırdı. Ödülümüzün vermiş olduğu motivasyon ve kurumsal yönetim ilkelerine gösterdiğimiz önem ile bu alandaki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme