Atama Haberleri

Yatırım Finansman'da yeni atama

7 Ocak 2019 Pazartesi

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.'de Ocak 2019 tarihi merkezinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine Eralp Arslankurt atandı.

 

2002 yılında sermaye piyasası alanında çalışma hayatına bağlı Arslankurt, Türkiye'nin saygın finans kuruluşlarında ve yatırım bankalarında kurulurkentan sonra 2013 yılında Yatırım Finansmanda Müdür Yardımcısı olarak başladığı görevini alan müdürü olarak sürdürdü. 2016 yılından beri koordinatör olarak görevine devam eden Arslankurt, Ocak 2019 tarihi tarihi, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

 

Türkiye'nin ilk aracı kurumu Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş., 43 yılı aşkın süredir, Türkiye merkezindeki merkez merkezindeki 9 şubesiyle ilgili ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasası alanında aracılık hizmetleri sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler, teknoloji yatırımları müşterileri adına fark yaratmayı amaçlıyor.

 

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın iştiraki olarak sermaye piyasalarında saygın bir yer edinen Yatırım Finansman, müşteri hizmetleri yüksek hizmet kalitesiyle sektörün öncülerinden biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.

 

Eralp Arslankurt kimdir?

1979 Balıkesir doğumlu, evli ve 2 çocuk babası olan Eralp Arslankurt, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasaları ve Finans yüksek lisans programı 2008 yılında tamamlandı. 2013 yılında Yatırım Finansmanda Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Şube müdürü olarak görevini sürdürdü. 2016 yılında koordinatör olarak atandığı görevinden, Ocak 2019 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Arslankurt, şubeler, pazarlama, şubeler koordinasyon ve portföy odaklı satış koordinasyon fonksiyonlarından sorumlu olarak görevine devam ediyor.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme