Atama Haberleri

GEO Koleji’nde üst düzey atama

11 Temmuz 2018 Çarşamba

‘Geleceğin Okulu’ mottosuyla Türkiye'de 2 ilde 3 kampüsünde ‘GEO Eğitim 4.0’ sistemiyle eğitime başlamaya hazırlanan GEO Koleji’nde CEO’luk görevine Lütfullah Kutlu atandı.

 

 

GEO Koleji’nde Şubat 2018’den bu yana CFO olarak görev yapan Lütfullah Kutlu, kariyer hayatına Tekfen Holding bünyesinde Mis Süt Sanayi A.Ş.’de bütçe uzmanı olarak başladı. Kutlu, 1996-2006 yılları arasında McCann Erickson Reklamcılık’ta grup şirketlerinden sorumlu Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Mali ve İdari İşler alanında üst düzey yöneticilik deneyimleri bulunurken, Akademi Ofset Matbaacılık Sanayi & Ticaret A.Ş. Grup Mali İşler Koordinatörlüğünün ardından MedicalPark Bahçelievler Hastanesi’nde Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Bahadır İnşaat Mühendislik Taahhüt & Ticaret A.Ş.’ de Grup CFO’ su ve grup şirketlerinde yönetim kurulu üyesi olarak çalıştı.

 

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunu olan Lütfullah Kutlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. Bugüne kadar birçok marka ve kuruma finans ve yönetim alanında danışmanlık veren Kutlu, iş hayatında kazandığı tecrübeleri kendi bloğunda yayınlıyor.

 

Bugünün dünyasının bütün dinamiklerini yeniden ve köklü bir biçimde değiştirerek geleceğin kapılarını ‘GEO Eğitim 4.0’ ile açan GEO Koleji, öğrencilerinin başarı alışkanlıklarına kendi iradeleriyle yön vermelerini destekliyor. GEO Koleji’nin İstanbul’da Ataşehir, Balmumcu ve Ankara İncek’te kampüsleri bulunuyor

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme